MUU INFO

Prindi

Võistluste sekretariaat

5-6 august on võimalik võistlusinfot ja materjale saada Veteranide MM võistluskeskusest, mis asub Tallinna Lauluväljakul. Asukoht Google kaardil. Alates 7.08 asub võistluste sekretariaat kõigi päevade võistluskeskustes, kus on saadaval võistlusinfo ja materjalid.

Märkesüsteem

SportIdent (SI) on kasutusel kõigil võistluspäevadel.

Võistlustele registreerimisel pole vaja teatada isikliku SI-kaardi numbrit, vaid teatada selle võimalik rentimissoov.

Vajadusel saab SI-kaarti rentida korraldajatelt.
Renditasu 15.00 €/nädal.
Renditasu ühe päeva kohta – 3.00 €/päev.

Avatud rada

Kõigil päevadel, on võimalus joosta avatud rajal, millele ei ole vaja eelnevalt registreeruda. Võistlus toimub suundorienteerumisena, valikus on viis erinevat rada. Avatud raja pileti saab osta võistluskeskuses sekretariaadist.

Avatud raja pikkused:
sprindis 1,5 - 4,0 km
lühirajal 2,0 - 6,0 km
tavarajal 2,5 - 11,0 km

Keelualad

Keelualad on välja toodud Google kaardil.

keeluala_1

Sprindimaastikel  on võistlejail, võistkondade liikmeil ja teistel isikutel lubatud viibida, kuid igasugune orienteerumiskaartide kasutamine, jooksutreeningute läbi viimine või teevalikute testimine on antud piirkonnas keelatud.

Tavarajamaastikel on keelatud võistlejail, võistkondade liikmeil ja teistel isikutel keelualale siseneda. Piirang ei kehti ametlikest suusa-, ratta-, jooksu- ja triatlonivõistlustest osavõtjatele.

Majutus

O-nädala passi ostjatel on võimalik broneerida majutust läbi korraldajate http://wmoc2016.ee/category/hotels/ või kontakteeruda võistluse peasekretäriga – (info [at] sk100.ee).

Transport

Tallinna linnasisene ühistransport (v.a Harjumaa liinid) on kõigile WMOC ja TOW osalejatele tasuta võistlusnumbriga, mis ongi pilet. Võistlusnumbri puudumisel peate ostma pileti traditsioonilisel viisil bussijuhilt.

Sprindi treeningu, sprindi kvalifikatsioonijooksu ja sprindi finaali võistluskohtadele jõudmiseks saab kasutada Tallinna ühistransporti.

Passi ostjatel võimalik tellida korraldajatelt transporditeenust Tallinna kesklinnast kõikidesse linnast välja asuvatesse võistluspaikadesse.

Bussid alustavad sõitu Veteranide MM-i võistluskeskusest Tallinna Lauluväljaku juurest. Hind on 40€ (treening (lühirada), mõlemad tavaraja võistlused, lühirada).

Parkimistasu tavaraja võistluspäevadel on enne 11.juulit tellides 30€ auto/nädal. Parkimistasu sisaldab bussitransporti parklast võistluskeskustesse ja tagasi. Oma transpordiga tulijatel palume arvestada lisaajaga (vähemalt 20min) parklast võistluskeskusesse jõudmiseks.

  Enne 11.juulit 2016 11.07.2016-08.08.2016  Pärast 08.augustit 2016 Ühepäeva pilet kohapealt ostes 10., 11. ja 13.augustil Ühepäeva pilet kohapealt ostes 9. ja 12.augustil
Bussitransport  €40 €45 €50 €15 €15
Parkimine - auto €30 €35 €40 €12 €2
Parkimine - karavan €40 €45 €50 €15 €5
Parkimine - buss €100 €110 €120

€30 €30

Kaebused ja protestid

Kaebused tuleb kirjalikult esitada võistluse sekretariaati nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 15 minutit pärast viimase lõpetaja tulemuse avaldamist. Korraldaja vaatab kaebuse läbi ning teatab otsuse viivitamatult kaebuse esitajale.

Proteste on võimalik esitada korraldajate kaebuste lahendamise otsuste peale. Protest tuleb esitada kirjalikult IOF-i volinikule või žürii liikmele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui üks tund pärast kaebuse otsuse teatavakstegemist korraldajate poolt.  

Kaebuste ja protestide esitamine on tasuta.

IOF volinik on Kuno Rooba

Viisad

Nimekirja riikidest, mille kodanikud vajavad viisat Eesti Vabariiki sisenemiseks, võib leida Välisministeeriumi kodulehelt aadressil http://www.vm.ee/?q=en/node/53

Ilmastik

Eesti keskmine õhutemperatuur juunis on 14,5 °C ja üldjuhul jääb vahemikku 10 kuni 20 °C. Keskmine sademete hulk juunis on 61mm ning saju tõenäosus on 30 %.

Ohud

Iga võistleja vastutab ise enda tervise ja ohutuse eest.
Tallinna südalinnas toimub võistlus liikluseks avatud linnatänavatel. Samuti liigub juunis tänavatel väga palju turiste.

Riietus

Võistlustel ei ole riietuse osas erinõudeid.
Naeltega (jalatsid, mille põhja all on metallist naastud) jooksmine on Tallinna südalinnas keelatud.

Teenused võistluskeskuses

 

Sun 7.08

Mon 8.08

Tue 9.08

Wed 10.08

Thu 11.08

Fri 12.08

Sat 13.08

Toidlustus

+

+

+

+

+

+

+

Pesemine

+

-

-

+

+

-

+

WC

+

+

+

+

+

+

+

Lastehoid

+

+

+

+

+

+

+

Pakihoid

+

+

+

+

+

+

+

Esmaabi

+

+

+

+

+

+

+

O-kaubade müük

+

+

+

+

+

+

+

Lastehoid

Lastehoid on avatud igal võistluspäeval ja on mõeldud üle 3-aastastele lastele. Lastehoius on telk, mänguasjad, mängud ja kasvataja. Lastehoiu teenuse kasutamise soovist palume teada anda aadressil info@sk100.ee

Pakihoid

Kõigil päevadel on korraldatud järelevalvega pakihoid. Pakihoid avatakse tund enne startide algust (teisipäeval ja neljapäeval päevaku algusajal) ning suletakse finiši sulgemisel. Pakihoidu on võimalik jätta ka autovõtmeid.

Esmaabi

Kõikidel päeval on keskuses olemas meditsiini töötaja, kes annab vajadusel esmaabi

 

Osavõtutasude tagastamine

Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata, kuid arstitõendi esitamisel enne võistlusnädala algust saab järgneva aasta O-nädalale registreeruda poole hinnaga. O-nädala ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (force majeure) või võistlustulemuste tühistamisel osavõtutasu ei tagastata

Roheline mõtteviis - jäätmete sorteerimine

Oleme rohelise mõtteviisiga, millest tulenevalt sorteerime sel aastal esmakordselt O-nädala jooksul tekkivaid jäätmeid. Jäätmekäitlusalast koostööd teeme aastal 2014 Ragn-Sells AS-ga.

Keskuses on erinevate jäätmete jaoks erinevad prügikastid, mis on ka vastavalt märgistatud. Palume prügi ära visates järgida märgistust ning visata see õigesse prügikasti.

Jäätmeid on nelja liiki:
Paber ja papp - kõik trükised, pappkarbid ja muu paber (va. määrdunud papptaldrikud, majapidamispaber) – paberi suuname taaskasutusse ja aitame sel viisil puudel metsa jääda.
Veetopsid joogipunktides suuname samuti kaaskasutusse. NB! Jälgida, et kottides oleksid ainult veetopsid, mitte muud jäätmed, ka mitte näiteks spordijoogiga määrdunud topsid.
Pandipakendiga taara, mis viiakse pärast võistlusnädalat taarautomaati, saadud raha läheb ülejäänud jäätmekäitluskulutuste katmiseks.
Taaskasutatavad materjalid (paber, veetopsid ja taara) kogutakse läbipaistvatesse kilekottidesse.
Segajäätmed - kõik ülejäänud jäätmed, mida eraldi ei koguta, lähevad segajäätmete konteinerisse (sh toidujäätmed, kasutatud ühekordsed nõud, katkised kaardikiled jm). Segaolmejäätmeid kogutakse tavalisse musta prügikotti.


Toetajad:
A.Le Coq - https://www.alecoq.ee 
Hertz - https://www.hertz.ee/
Printcenter - https://printcenter.ee 
Tallink - https://www.tallink.ee 
UC Rent - https://www.ucrent.ee 
Sportland - https://sportland.ee
TopAuto - https://www.topauto.ee 
Tallinn - https://www.tallinn.ee/ 
Kemmerling - https://www.kemmerling.ee 
Visit Estonia - https://www.visitestonia.com 
Standard - https://office.standard.ee/ 
Elisa - http://www.elisa.ee 
Microsoft - https://www.microsoft.com/et-ee 
RagnSells - https://www.ragnsells.ee 
Kingivabrik OÜ - www.meened.ee  
Ace Logistics - https://www.ace.ee 

 

Suurim orienteerumisüritus Eestis!

Toetajad