Muu info

Prindi

Avatud rada

Kõigil päevadel on võimalus joosta avatud radadel, millele ei ole vaja eelnevalt registreerida. Neljapäeval on need ühildatud neljapäevakuga ja osavõtutasud on tavapärased neljapäevaku tasud (0 € kuni 6 €). Reedest pühapäevani on võimalik valida kahe erineva raja vahel, osavõtutasu 7 €. Avatud raja pileti saab osta võistluskeskuses infotelgist. Startida saab ajakavas näidatud kellaaegade vahemikus.

 

Reede

Laupäev

Pühapäev

 

km

KP

km

KP

km

KP

Open 1

1,7

11

3,4

20

2,8

12

Open 2

2,7

11

7,5

43

4,8

18

Keelualad

Allolevatel kaartidel kujutatud WRE võistlusmaastikel (Loksa ja Venemäe) on keelatud liikuda kaardiga kuni võistluse toimumiseni. 

Kaebused ja protestid

Kaebused tuleb kirjalikult esitada võistluse sekretariaati nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem  kui 15 minutit pärast viimase lõpetaja tulemuse avaldamist. Korraldaja vaatab kaebuse läbi ning teatab otsuse viivitamatult kaebuse esitajale.   

Proteste on võimalik esitada korraldajate kaebuste lahendamise otsuste peale. Protest tuleb  esitada kirjalikult IOF-i volinikule või žürii liikmele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui üks  tund pärast kaebuse otsuse teatavaks tegemist korraldajate poolt.   

Kaebuste ja protestide esitamine on tasuta. 

IOF volinik: Kuno Rooba

Žürii: Kirti Rebane, Oliver Kütt, Ats Sõnajalg

Rinnanumbrid

Kõik võistlejad on kohustatud kandma rinnanumbrit. Rinnanumbrid saab kätte võistluskeskusest nöörilt, haaknõelad tuleb endal kaasa võtta. Sama rinnanumbrit kasutatakse kõikidel päevadel. Võistlejad, kelle stardimaks või SI-rent on tasumata, saavad oma rinnanumbrid kätte infotelgist pärast võlgnevuste likvideerimist.

Märkesüsteem

SportIdent (SI), kõigil päevadel on võimalik joosta puutevaba SI-AIR (SIAC) süsteemiga.

NB! Isikliku SI-kaardi kasutamisel 100KP jooksul tuleb veenduda, et selle mälumaht on piisav kogu raja läbimiseks. 100KP jooksu läbimiseks ei ole võimalik kasutada mitut SI-kaarti. Sobiva SI-kaardiga startimine on võistleja vastutada.

Võistlustele registreerimisel pole vaja teatada isikliku SI-kaardi numbrit, vaid teatada selle võimalik rentimissoov.

Renditasu eelregistreerimise ajal 2 €/päev. Renditasu kohapeal 3 €/päev.

SI-kaardid jagunevad versioonide järgi järgmiselt:

Versioon

SI-kaardi number

Märgete arv

5

kuni 499 999

30

6, 6*

500 000 - 999 999 ja
16 711 680 - 16 777 215

192

8

2 000 000 - 2 999 999

30

9

1 000 000 - 1 999 999

50

10, 11

7 000 000 - 7 999 999 ja
9 000 000 - 9 999 999

128

SIAC

8 000 000 - 8 999 999

128

SI-kaartide versioonidest pikemalt: http://tak-soft.com/sportident/kaart/index.php

Autasustamine

Autasustamine toimub pühapäeval jooksvalt, vastavalt tulemuste selgumisele. Autasustatakse kõikide klasside ühte või kolme parimat nelja päeva koondarvestuses. Võistlusklassides, kus on vähemalt viis kõigile päevadele registreeritud võistlejat, autasustatakse kolme parimat; väiksema võistlejate arvuga klassides võitjat. MW21E klassides antakse täiendavad auhinnad WRE võistluste (reede ja pühapäev) esikolmikule.

Majutus

 Majutusvõimalusi on võimalik leida puhkaeestis.ee lehelt.

 Telkimine on võimalik Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses.

Viisad

Nimekirja riikidest, mille kodanikud vajavad viisat Eesti Vabariiki sisenemiseks, võib leida Välisministeeriumi kodulehelt aadressil: http://www.vm.ee/?q=en/node/53 .

Ilmastik

Eesti keskmine õhutemperatuur augustis on 16,3 °C ja üldjuhul jääb vahemikku 12 kuni 27 °C. 

Ohud

Iga võistleja vastutab ise enda tervise ja ohutuse eest. Loksal toimub võistlus liikluseks avatud tänavatel.

Riietus

Võistlustel ei ole riietuse osas erinõudeid.

Teenused võistluskeskuses

 

N 1.08

R 2.08

L 3.08

P 4.08

Toitlustus

+

+

+

+

Riietumise telk

+

+

+

+

WC

+

+

+

+

Lastehoid

+

+

+

+

Pakihoid

+

+

+

+

Esmaabi

+

+

+

+

O-kaupade müük

+

+

+

+

Pesemisvõimalus

01. ja 02.08 Loksal on võistlejatel võimalik lisatasu eest pesta Loksa ujulas (avatud kuni 21.30-ni). Dušši ja sauna kasutamine maksab 3 eurot, pensionärid 2.50, lastele täiendavad soodustused. Lisaks on võimalik kasutada ujulat (tavahind 4.50, pensionärid ja lapsed soodushinnaga).

03. ja 04.08 Venemäel organiseeritud pesemisvõimalust ei ole, kuid on võimalik ujuda võistluskeskuse lähedal asuvas Mustjärves.

Lastehoid

Kõigil päevadel on korraldatud järelevalvega ja aiaga piiratud lastehoid. Lastehoius on telk, mänguasjad, joonistamise vahendid ja juhendajad. Lastehoid avatakse tund enne startide algust ning suletakse finiši sulgemisel.

Pakihoid

Kõigil päevadel on korraldatud järelevalvega pakihoid. Pakihoid avatakse tund enne startide algust ning suletakse finiši sulgemisel. Pakihoidu on võimalik jätta ka autovõtmeid.

Parkimine

Nii Loksal kui Venemäel on parkimine korraldatud võistluskeskuse läheduses. Võistluskeskustes parkida ei ole võimalik, palun jälgige parkimiskorraldaja juhiseid. Parklate kaugus võistluskeskustest on ca 500 meetrit ja sinna viib tähistatud jalgrada. Väljaspool parklate ala ei ole parkimine lubatud.

Osavõtutasude tagastamine

Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata, kuid arstitõendi esitamisel enne võistlusnädala algust saab järgneva aasta O-nädalale registreerida poole hinnaga. O-nädala ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (force majeure) või võistlustulemuste tühistamisel osavõtutasu ei tagastata.

Muu

Võistluste ajal jäädvustavad võistlust ning osalejaid võistluse ametlikud fotograafid. Jäädvustused avaldatakse ning neid võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel.

Suurim orienteerumisüritus Eestis!

Toetajad