Uudised

// 02. juuni 2022 // kommentaar(i)

2022 EOC Rahvavõistlus

2022 aastal toimub tavapärane TOW, EOC Rahvavõistlusena. Võistluse juhendid ja registreerimise info

2022 aastal toimub tavapärane TOW hoopis Rakveres, EOC Rahvavõistlusena. 
Seda eelkõige seetõttu, et Spordiklubi 100 on korraldamas orienteerumisjooksu Euroopa meistrivõistlusi ja maailmakarika 2. etappi.

Võistlused leiavad aset 4.-7.08.2022
Võistluse juhendid ja registreerimise info leiad siit: https://eoc2022.ee/publicrace/

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2021

// 12. juuli 2021 // kommentaar(i)

Järgmine Tallinna Orienteerumisnädal toimub 4.-7.08.2022

TOW 2021 jääb ära! Tallinna Orienteerumisnädala (TOW) korraldajad on vastu võtnud otsuse 2021.

TOW 2021 jääb ära!

Tallinna Orienteerumisnädala (TOW) korraldajad on vastu võtnud otsuse 2021. aastal võistlust mitte korraldada ning keskenduda 2022. aastale, mil ootab ees maailma karikasarja etapi ja Euroopa meistrivõistluste korraldamine.

TOW 2022 toimub tiitlivõistluste rahvavõistlusena, mis tähendab, et kõigil TOWi osalejatel on võimalik esmalt kaasa elada maailma tipporienteerujatele ning seejärel ennast samadel maastikel proovile panna.

Korraldajad vabandavad võistluste ärajäämisest tekkinud ebamugavuste pärast! Loodame kõiki orienteerujaid 2022. aastal Rakveres võistlemas ja omadele kaasaelamas näha!

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2020

// 17. juuni 2020 // kommentaar(i)

Järgmine Tallinna Orienteerumisnädal toimub 5.-8. augustil 2021. aastal

TOW 2020 jääb äraJuuni keskpaigas võtsid Tallinna Orienteerumisnädala (TOW)  korraldajad vastu ot

TOW 2020 jääb ära
Juuni keskpaigas võtsid Tallinna Orienteerumisnädala (TOW) korraldajad vastu otsuse 2020. aastal võistlust mitte korraldada ning keskenduda 2021. ja 2022. aasta võistlustele.

Algselt pidi TOW 2020 toimuma orienteerumise karikasarja etapi ja Euroopa meistrivõistluste rahvavõistlusena 20.-23. augustil. Märtsis alanud eriolukord nii Eestis kui teistes Euroopa riikides sundis korraldajaid koostöös Rahvusvahelise Orienteerumisföderatsiooniga tiitlivõistlused kahe aasta jagu edasi lükkama. Orienteerumise karikasarja etapi ja Euroopa MV uueks kuupäevaks on kinnitatud 3.-7. august 2022.

Pane juba aegsasti kuupäevad kirja!

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. aprill 2020 // kommentaar(i)

TOW 2020 korraldus on peatatud

Koroonaviiruse leviku ja paljudes Euroopa riikides kehtiva eriolukorra tõttu ei toimu Eestis 2020. aastal Euroopa

Koroonaviiruse leviku ja paljudes Euroopa riikides kehtiva eriolukorra tõttu ei toimu Eestis 2020. aastal Euroopa meistrivõistlusi. Euroopa MV ja orienteerumise maailmakarika II etapp pidid toimuma 19.–23. augustil 2020. Hetkel otsitakse koostöös IOFiga võistlustele uusi sobilikke kuupäevi järgnevatel aastatel. 

Paralleelselt tiitlivõistlustega korraldatava Tallinna Orienteerumisnädala (TOW) eelregistreerimine on hetkel peatatud ning lõplik otsus TOWi korraldamise (aja ja programmi) kohta langetatakse pärast vabariigis kehtestatud eriolukorra lõppu. 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 22. veebruar 2020 // kommentaar(i)

TOW2020 registreerimine on avatud

On hea meel kutsuda kõiki orienteerujaid traditsioonilisele Tallinna Orienteerumisnädalale, mis toim

On hea meel kutsuda kõiki orienteerujaid traditsioonilisele Tallinna Orienteerumisnädalale, mis toimub sel aastal 20.-23. augustil Euroopa Meistrivõistluste rahvavõistlusena Rakveres. TOWil osalemine annab suurepärase võimaluse esmalt maailma tippudele kaasa elada ning seejärel ennast samadel maastikel proovile panna.

TOW registreerimine on avatud: http://register.sk100.ee/Register?eventId=2117. Esimene ja odavam regamisvoor kestab 15. aprillini - paras aeg hakata juba praegu plaane tegema. 

Teine registreerimisvoor lõppeb 10. augustil.

Sel aastal on võimalus maksmiseks kasutada ka SportID keskkonda: https://sportid.com/event/3919

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2019

// 09. detsember 2019 // kommentaar(i)

TOW 2020 toimub EOC rahvavõistlusena

Tallinna Orienteerumisnädal 2020 toimub 20.-23. augustil.  2020. aastal toimub TOW orienteerumise Euroopa

Tallinna Orienteerumisnädal 2020 toimub 20.-23. augustil. 

2020. aastal toimub TOW orienteerumise Euroopa Meistrivõistluste (EOC) rahvavõistlusena, mis annab kõigile orienteerumishuvilistele võimaluse esmalt oma lemmikutele kaasa elada ning seejärel ka enda võimed samal maastikul proovile panna.

Võistluste keskuseks on Rakvere linn, kus toimub ka TOWi sprindivõistlus. Metsadistantsid toimuvad Põlula ja Miila metsades, kus kavast ei puudu ka traditsiooniline 100KP jooks. 

EOC 2020 ametlik koduleht: https://eoc2020.ee/

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. august 2019 // kommentaar(i)

O-nädal on alanud!

Stardiprotokollid on valmis. Meie oleme valmis. Tallinna Orienteerumisnädal on alanud. Omadele on võimalik kaasa el

Stardiprotokollid on valmis. Meie oleme valmis. Tallinna Orienteerumisnädal on alanud. Omadele on võimalik kaasa elada nii online-tulemuste kui ka GPS-jälgimise teel. Teravat jalga!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. aprill 2019 // kommentaar(i)

Esimene registreerimisvoor pikendatud 8. aprillini

Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimisvoor on pikendatud kuni 8. aprillini ehk kõigil huvilis

Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimisvoor on pikendatud kuni 8. aprillini ehk kõigil huvilistel on veel võimalik rahulikult suveplaane teha ning suvist võistluskalendrit planeerida.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. aprill 2019 // kommentaar(i)

Soodsaim registreerimine lõppeb 1. aprillil

Saabuva orienteerumishooaja alguses on õige aeg suveplaane teha ning sinna ka traditsiooniline Tallinna Or

Saabuva orienteerumishooaja alguses on õige aeg suveplaane teha ning sinna ka traditsiooniline Tallinna Orienteerumisnädal sisse planeerida. Sel aastal ootab ees neljapäevast pühapäevani toimuv põhiprogramm nii sprindi kui ka 100KP jooksuga, maastikeks Loksa linn ning Venemäe Kõrvemaal. Lisaks kuulub o-nädala hulka neljast päevakust koosnev treeningprogramm.

Kuni 1. aprillini kehtivad registreerumiseks soodushinnad!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 26. veebruar 2019 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädal toimub 1.-4. augustil

Ka sel aastal on toimumas rahvusvaheline Tallinna Orienteerumisnädal , mis toimub 1.-4. augustil. See

Ka sel aastal on toimumas rahvusvaheline Tallinna Orienteerumisnädal , mis toimub 1.-4. augustil. Seekordne O-nädal on neljapäevane ning sisaldab lisaks tavapärastele sprindile, lühirajale ja legendaarsele 100 KP jooksule ka ühisstardist lühendatud tavarada. Registreerimine O-nädalale on juba alanud ning võistlusinfo leiab siit :http://www.tow.ee

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2017

// 28. märts 2017 // kommentaar(i)

Timmo Tammemäe: Eesti O-nädal on haruldane võimalus panna ennast proovile maailmameistrite jalajälgedes

Timmo Tammemäe on Tallinna Orienteerumisnädala ellukutsuja, veteranide MM 2016 peakorraldaja ja hinnatuTimmo Tammemäe on Tallinna Orienteerumisnädala ellukutsuja, veteranide MM 2016 peakorraldaja ja hinnatud spordiürituste korraldaja Eestis. Sel aastal toimub Tallinna Orienteerumisnädal paralleelselt orienteerumise maailmameistrivõistlega ja on ümbernimetatud Eesti Orienteerumisnädalaks. Küsime Timolt, mida Tallinna Orienteerumisnädalalt oodata võib ja millised on sellise suure võistluse korraldamise telgitagused.

- Mis on rahvarohke orienteerumisvõistluse korraldamise juures kõige keerulisem?

Kõige keerulisem on inimeste soovide ennustamine, võttes arvesse ajahetke ning ümbritsevat keskkonda. Meie soov on MM-il ja Eesti Orienteerumisnädalal kõiki positiivselt üllatada. See nõuab inimeste vajaduste täpset tunnetamist ja ürituse veel läbimõeldumat planeerimist, suutes objektiivselt hinnata tekkivat tervikpilti. Me tahame, et iga osaleja tunneks, et tema peale on mõeldud.

- Mille poolest on Eesti Orienteerumisnädala korraldamine teistest orienteerumisüritustest erinev?

Erineb kahtlemata oma suuruse, multi-kultuursuse ja pikkuse poolest. Me viime osaleja iga päev uude kohta, soovides talle pakkuda uut emotsiooni ning seda igal aastal ühe nädala vältel. Kui eelmisel aastal toimus Orienteerumisnädal koos veteranide maailmameistrivõistlustega, siis sellel aastal oleme kolinud Lõuna-Eestisse ning jookseme MM-iga samu maastike. Eesti Orienteerumisnädal on üks suur karneval nii osalejatele kui ka korraldajatele.

Kuidas Eesti Orienteerumisnädala korraldamine praegu läheb, millised protsessid on läbitud ja millised alles ees?

Korraldamine sujub, kuid on intensiivistunud. Lumi on läinud ning võimalik on planeeritud radu testida, keskuses viimaseid detaile paika panna. Kuna korraldus nõuab palju inimesi, siis suurim väljakutse saab olema kindlasti kõikide korraldusvabatahtlike kokkusaamine. Sellest tulenevalt kutsume oma kodulehel inimesi lisaks osalemisele ka appi korraldama.

Veteranide MM sai palju kiitust, aga mida tahaksid Eesti Orienteerumisnädalal paremini teha?

Parema ja veel parema vahe on tavaliselt üli-väikestes detailises ja iga valdkond saab oma uuenduse. Paneme seekord suuremat rõhku inimeste mugavusele võistluskeskustes, et peale võistlemise oleks meeldiv aega veeta ka maailma parematele kaasaelamisel. Lisaks osalejatele tahame ka korraldusvabatahtlikele rohkem plaanipärasemat tegevust pakkuda.

Miks peaksid inimesed Eesti Orienteerumisnädalast osa võtma?

Orienteerumise MM toimub esmakordselt Eestis ning osaleda saab ka omadele kaasa elades!

Elu vajab uusi kogemusi ning orienteerumine on selleks kahtlemata üks suurepärane võimalus. Samuti oleme veendunud, et kehaline aktiivsus on tervisele hea, olenemata vanusest. 

Kirjelda natuke Eesti Orienteerumisnädala maastike, millise elamuse orienteerujad sealt saavad ja mida peavad silmas pidama?

Alustan maastike kirjeldamist meie nädala keskusest, milleks on Tartu - heade mõtete linn. Eesti suuruselt teise linna nooruslik atmosfäär tekitab vabadustunde, mida vanas ülikoolilinnakus saab laialdaselt rakendada. Eesti Orienteerumisnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest.

Tartu Lauluväljakul saab olema väga hea joostavusega pargisprint, Viljandi pakub võistlejatele aga kahte väga erilist maastikuosa - Viljandi kaunis vanalinn ja Lossimäed oma järskude nõlvade ja varemetega. Metsavõistlused pakuvad positiivset väljakutset ning detailirohket reljeefi paljude lohkude ja künkaharjadega.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. märts 2017 // kommentaar(i)

Eesti Orienteerumisnädala teine registreerimisvoor lõppeb 5. mail

  Suvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt täh

 


Suvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündmuse toetamiseks toimub paralleelselt MM-iga Eesti Orienteerumisnädal kui tiitlivõistluse rahvavõistlus, kuhu ootame osalema kõiki orienteerumishuvilisi. 


Eesti Orienteerumisnädal koosneb 6 võistluspäevast ning kahest puhkepäevast võistluste vahel. Võistlusnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest. Igal võistluspäeval on MM-i võistluskeskus jalutuskäigu kaugusel, andes võimaluse kaasa elada maailma parimatele orienteerujatele. 

Soodsam registreerumine lõppeb 5. mail

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. veebruar 2017 // kommentaar(i)

Soodsam registreerumine lõppeb 1. märtsil.

Suvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündSuvel toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündmuse toetamiseks toimub paralleelselt MM-iga Eesti Orienteerumisnädal kui tiitlivõistluse rahvavõistlus, kuhu ootame osalema kõiki orienteerumishuvilisi.


Eesti Orienteerumisnädal koosneb 6 võistluspäevast ning kahest puhkepäevast võistluste vahel. Võistlusnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest. Igal võistluspäeval on MM-i võistluskeskus jalutuskäigu kaugusel, andes võimaluse kaasa elada maailma parimatele orienteerujatele.

Soodsam registreerumine lõppeb 1. märtsil.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. veebruar 2017 // kommentaar(i)

Estonian O-week Early Bird registration ends on 1st of March!

In 2017 Nokian Tyres World Orienteering Championships will be held inEstonia. To support this awesome event, TalIn 2017 Nokian Tyres World Orienteering Championships will be held inEstonia. To support this awesome event, Tallinn Orienteering Week will take place in South Estonia at the same time with WOC as the public event and will be renamed to Estonian Orienteering Week. Organizers of this event are same as in World Masters Orienteering Championships 2016.

All the races are held within walking distance from the WOC competitions giving you the opportunity to cheer the World’s best orienteers. Be there to see it and also take part in competition!

Register to the event now! The Early Bird registration ends on 1st of March.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2016

// 08. detsember 2016 // kommentaar(i)

Eesti Orienteerumisnädala registreerimine on avatud!

Registreerimine Eesti Orienteerumisnädalale on avatud ja samuti Bülletään 1 avaldatud tow.ee kodulehel. Regist

Registreerimine Eesti Orienteerumisnädalale on avatud ja samuti Bülletään 1 avaldatud tow.ee kodulehel.

Registreerimine toimub läbi registreerimiskeskkonna: http://register.sk100.ee/

2017. aastal toimuvad Eestis orienteerumise maailmameistrivõistlused. Selle erakordse ja ülimalt tähtsa sündmuse toetamiseks toimub Tallinna Orienteerumisnädal (edaspidi Eesti Orienteerumisnädal) Lõuna-Eestis paralleelselt MM-iga kui tiitlivõistluse rahvavõistlus.

Eesti Orienteerumisnädal koosneb 6 võistluspäevast ning kahest puhkepäevast võistluste vahel. Võistlusnädal koosneb kahest sprindivõistlusest ning neljast metsavõistlusest. Igal võistluspäeval on MM-i võistluskeskus jalutuskäigu kaugusel, andes võimaluse kaasa elada maailma parimatele orienteerujatele. 

Tulge omadele kaasa elama ja pange ka ise jalg joonele Eesti O-nädalal!

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 13. november 2016 // kommentaar(i)

Eesti Orienteerumisnädala info üleval!

Eesti  Orienteerumisnädala info üleval! Orienteerumise Maailmameistrivõistluste raames asendatakse jä

Orienteerumise Maailmameistrivõistluste raames asendatakse järgmisel aastal Tallinna Orienteerumisnädal sobivama nimega - Eesti Orienteerumisnädal. Lõuna-Eestis on valmis pandud parimad maastikud, kus võimalik maaillmameistrite väärilistel tingimustel võistelda.  

Ära maha maga võimalust Eesti koondisele kaasa elada ning ka ise võistlusmelust osa saada.

Informatsiooni võimalik leida siit: http://www.tow.ee/et/2017/

Pange sõrmed stardivalmis, sest registreerimine avatakse juba 1. detsembril!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 15. august 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädal tänab kõiki võistlejaid ja osalejaid!

Suured tänud kõigile võistlejatele, kes võtsid osa meie nädala pikkusest võistlusest. Loodame, et pa

Suured tänud kõigile võistlejatele, kes võtsid osa meie nädala pikkusest võistlusest. Loodame, et paraleelselt toimuvad Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus lisasid teie orienteerumiskogemusele mõnusat melu.

Suured tänud kõigile korraldajatele, kes andis oma panuse võistluse toimimiseks!

Suured tänud ka kõigile toetajatele, kes panid meile õla alla!

Ilma teieta poleks see võistlus olnud nii tore ja vahva!

Aitäh!

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 09. august 2016 // kommentaar(i)

Avatud raja ja nööriraja stardiajad

STARTTIMES FOR OPEN COURSES/ STARDIAJAD AVATUD RAJALE   Kõrvemaa:                  11.00

STARTTIMES FOR OPEN COURSES/ STARDIAJAD AVATUD RAJALE

 

Kõrvemaa:                  11.00 – 13.00

Kõrvemaa:                  Open A and B       11.00 – 13.00

                                  Open C, D and E     13.15 – 14.00

Pikasaare (Läsna):     12.45 – 13.45

 

STARTTIMES FOR MW8 AND MW10/ STARDIAJAD NÖÖRIRAJALE

 

Kõrvemaa(10.08):                  13.30 – 14.00

Kõrvemaa(11.08):                  10.00 – 10.45

Pikasaare (Läsna):     12.00 – 13.00

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 03. august 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädalale registreeris üle 400 võistleja

Kolmapäeval (2.08) oli Tallinna Orienteerumisnädala registreerimistähtaeg. Võistlustel osaleb sel aastal 447

Tallinna Orienteerumisnädal

Kolmapäeval (2.08) oli Tallinna Orienteerumisnädala registreerimistähtaeg. Võistlustel osaleb sel aastal 447 sportlast.

Kuigi registreerimine on lõppenud, siis on kõigil huvilistel võimalik minna avatud rajale. Kaarte on piisavalt.

Orienteerumisnädalal osaleb enim võistlejaid Eestist (135), Soomest (93), Venemaalt (65) ja Poolast (31). Kõige populaarsem võistlusklass on M21A, kus on stardijoonel 73 sportlasti. Palju osalejaid on ka avatud rajal (52) ning naiste põhiklassis (49).

Stardinimekirjad ilmuvad peadselt.

Tallinna Orienteerumisnädal toimub sel aastal paralleelselt veteranide MMiga 7.-13. august.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 07. juuli 2016 // kommentaar(i)

Hea uudis kõigile orienteerumissõpradele - 100 KP jooks toimub ka sellel aastal!

Osalejate tungival soovil toimub 100 KP jooks ka sellel aastal. Ootame teid kõiki Kõrvemaale orienteeruma,

Osalejate tungival soovil toimub 100 KP jooks ka sellel aastal. Ootame teid kõiki Kõrvemaale orienteeruma, kus Tallinna Orienteerumisnädala 4.võistluspäeval toimub 100 KP jooks ehk tavarada hulgaliste punktidega. Sellel aastal pole kaardil traditsioonilist reljeefset osa ning kõik punktid on toodud ühel kaardil.

Tuletame kõigile meelde, et teine soodsam registreerimise voor lõppeb peatselt. Soodsam registreerimine kuni 11.07.2016.

Registreeri siin!

 

Vaata ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek

 

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

 

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

 

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

 

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

 

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 29. märts 2016 // kommentaar(i)

Juunis võimalik 400 inimesel osaleda WMOC 2016 treeningvõistlusel

SK 100 klubi korraldab WMOC 2016 treeningvõistluse Keila - Joal 26. juuni. Võimalik on võistelda me

SK 100 klubi korraldab WMOC 2016 treeningvõistluse Keila - Joal 26. juuni. Võimalik on võistelda meeste ja naiste klassis pikendatud lühirajal. Rajameistriks on Mait Tõnisson, kes ühtlasi teeb rajad ka WMOC tavaraja finaalil.

Registreeru kohe, sest osalejate arv on piiratud:

http://register.sk100.ee/Register


Rohkem informatsiooni leiab: http://www.tow.ee/et/2016/treeningud

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 04. märts 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala soodsaim registreerimine lõppeb 28. märts!

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik os

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik osaleda viiel kõrge tasemega võistlusel ja kahel päevaku stiilis treeningul.

Ajakava:

07.08.2016

TOW1 - Sprint

Kadrioru park

08.08.2016

TOW2 - Sprint

Tallinna vanalinn

09.08.2016

TOW Treening - lühirada

Kodasoo

10.08.2016

TOW3 - Tavarada

Kõrvemaa keskus

11.08.2016

TOW4 - Tavarada

Kõrvemaa keskus

12.08.2016

TOW Treening - pikendatud sprint

Tallinna botaanikaaed

13.08.2016

TOW5 - Lühirada

Pikasaare/Läsna

Registreeru kohe:http://register.sk100.ee/

Paralleellselt Tallinna Orienteerumisnädalaga toimub ka Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus WMOC 2016, kuhu on oodatud mitu tuhat orienteerujat üle kogu maailma.

Vetenaride Orienteerumise Maailmameistrivõistluste raames on võimalik broneerida majutust siin: http://wmoc2016.ee/category/hotels/ Soovitame seda teha kohe, kuni kohti veel jagub!

Vetenaride MM sponsor Tallink võimaldab kõigil soodsalt laevaga sõita. Sooduspakkumine saadetakse e-mailiga peale registreerimist.

Tule ela kaasa ja võta osa Eesti suurimast orienteerumisüritusest!

Vaata ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. jaanuar 2016 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine avatud!

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik os

Tallinna Orienteerumisnädal 2016 toimub 7.-13. august. Seitsme päeva jooksul on võistlejatel võimalik osaleda viiel kõrge tasemega võistlusel ja kahel päevakul. Esimene kõige soodsam registreerumisvoor lõppeb 28. märts.

Registreeru kohe: http://register.sk100.ee/

Paralleellselt Tallinna Orienteerumisnädalaga toimub ka Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus WMOC 2016, kuhu on oodatud mitu tuhat orienteerujat üle kogu maailma.

Tule ela kaasa ja võta osa Eesti suurimast orienteerumisüritusest!

Vaata ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek 

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2015

// 30. november 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala ajal toimuvad ka veteranide maailmameistrivõistlused

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine on nüüd avatud! Eesti suurim orienteerumisvõistlus toimub

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine on nüüd avatud!

Sellel aastal toimub TOW 7.-13. august 2016.

Registreeru kohe:  www.tow.ee/2016/registreerumine

Paralleellselt TOWile on toimumas ka Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlus WMOC 2016, kuhu on oodatud mitu tuhat orienteerujat üle kogu maailma. Soovitame kõigil veteranidel sellest osa võtta, sest tegemist tõeliselt hästi korraldatud MM-iga, mis tuuakse koju, Eestis, kätte.

Soodusregistreerimine Veteranide MM-ile kestab vaid 28. detsembrini. Loe lähemalt Veteranide MM-i kohta ürituse ametlikult kodulehelt: www.wmoc2016.ee

Registreeru WMOC-ile: www.register.wmoc2016.ee

Jälgi ka:

TOW Facebooki: www.facebook.com/TallinnOWeek 

TOW Twitterit: www.twitter.com/tallinnoweek

TOW Instagrami: www.instagram.com/tallinnoweek/

WMOC Facebooki: www.facebook.com/wmoc2016

WMOC Twitterit: www.twitter.com/wmoc2016

WMOC Instagrami: www.instagram.com/wmoc2016/

Haara kaasa pere ja sõbrad ning registreeruge sündmusterohkele nädalale sportlikus Tallinnas!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 10. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädal tänab korraldusabilisi ja toetajaid

Kniks ja kraaps kõigile toimekatele korraldusabilistele ja toetajatele! Võistluspäevadel nägi keskus

Kniks ja kraaps kõigile toimekatele korraldusabilistele ja toetajatele! Võistluspäevadel nägi keskus välja nagu sipelgapesa, mis toimis väga hästi.
Kogu see suur spordifestival saab toimuda ainult tänu Teile. SUUR AITÄH!
Õnnelikud võistlejad, ...hästi organiseeritud rajad ja teenused on märk sellest, et järgmise aastal võtab iga sportlane kindlasti ka sõbra kaasa orienteeruma.

Metsas näeme ;)

Tallinna Orienteerumisnädala meeskonna nimel
Kristel, Timmo ja Raido Jaan

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 08. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala võitsid Maija Sianoja ja Florian Schneider

Florian Schneider tegi täna Nelijärvel vägeva jooksu võites Tallinna Orienteerumisnädala raames toimun

Florian Schneider tegi täna Nelijärvel vägeva jooksu võites Tallinna Orienteerumisnädala raames toimunud 100 kontrollpunktiga orienteerumisvõistluse ajaga 1:32:46. Teiseks tulnud Nikita Stepanov (1:38:59) kaotas liidrile tervelt 6 minuti ja 45 sekundiga. Kolmanda koha sai Christoph Meier (1:46:51). Tallinna Orienteerumisnädala kokkuvõttes oli parim mees tänase ja esmaspäevase sprindidistantsi võitja Florian Schneider.

Naiste põhiklassis tuli joosta 70 kontrollpunkti. Tänase võistluse võitis kindlalt Tuulia Viberg ajaga 1:05:31, kes edestas teiseks tulnud Lisa Holerit 4 minuti ja 32 sekundiga. Kolmandale kohale tuli Soomlanna Maija Sianoja (1:12:31). Eesti naistest saavutas parima koha viiendaks tulnud Kirti Rebane ajaga 1:13:43. Tallinna Orienteerumisnädala kokkuvõttes oli parim naine Maija Sianoja, kes saavutas esimese koha nii reedel toimunud lühirajal kui ka kolmapäevasel City Race distantsil.  

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimus juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osales võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal lõppes täna juba üheteistkümnendat korda toimunud omapärase võistlusega, kus meeste põhiklassil tuli läbida 100 kontrollpuntiga orienteerumisrada.

Järgmise aasta Orienteerumisnädal toimub 7.-13. augustini. 2016 toimuvad Eestis samaaegselt ka Veteranide Maailmameitrivõitlused orinteerumises.

Tulemused:http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod:http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 07. august 2015 // kommentaar(i)

Eestlane Olle Kärner saavutas Tallinna Orienteerumisnädalal kolmanda koha

Tallinn Orienteerumisnädala lühiraja võistluse võitsid Maija Sianoja ja Nikita Stepanov. O-nädala viie

Tallinn Orienteerumisnädala lühiraja võistluse võitsid Maija Sianoja ja Nikita Stepanov. O-nädala viies päev peeti Nelijärvel, kus jagati ka maailmareitingu punkte.

Tallinna Orienteerumisnädala viienda võistluspäeva võit naiste klassis läks Soome. Maija Sianoja ajaga 34:25 võttis kindla esikoha Suurbritanniast pärit Helen Palmeri (37:22) ees. Kolmas oli Lisa Holer kaotades liidrile üle viie minuti. Eesti naistest oli parim viiendal kohal lõpetanud Laura Joonas Võru orienteerumisklubist ajaga 41:51.

Meeste eliitklassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis 13 sekundilise edumaaga vaid 20aastane Nikita Stepanov Venemaalt. Nikita võiduajaks oli 36:05. Teisele kohale tuli Šveitsist pärit Jonas Egger ning kolmandale parima eestlasena Olle Kärner (37:31), esimesest kohast lahutas teda 1 minut ja 26 sekundit. Olle Kärner on esimene eestlane, kes 2015 aasta Tallinna orienteerumisnädalal poodiumikohale jõudis.

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osaleb võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub juba homme legendaarse 100 kontrollpunkti jooksuga, mis toimub juba 11. korda. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased.

Tulemused:http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod:http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 05. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala City Race'i võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgiast

Tallinn Orienteerumisnädala City Race võistluse võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgias

Tallinn Orienteerumisnädala City Race võistluse võitsid Maija Sianoja Soomest ja Tristan Bloemen Belgiast. O-nädala kolmas võistluspäev peeti Tallinna südalinnas.

Tallinna Orienteerumisnädala kolmanda võistluspäeva võit naiste klassis läks Soome. Maija Sianoja (26:06) võttis kindla esikoha kaasmaalase Tuulia Vibergi (26:50) ees. Kolmas oli Helen Palmer Suurbritanniast kaotades liidrile minuti ja kolme sekundiga. Eesti naistest oli parim 7. kohal lõpetanud Kirti Rebane.

Meeste eliitklassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis 5 sekundilise edumaaga Tristen Bloemen (28:06) Belgiast. Teisele kohale tuli Nikita Stepanov (28:11) ning kolmandale Christoph Meier (28:26) Šveitsist. Eestlastest oli parim neljandana finišeerinud Raido Mitt (28:39), esimesest kohast lahutas teda vaid 33 sekundit.

Õhtu jätkub meeleoluka pubiralliga Tallinna vanalinnas. Üritusest lubasid rõõmsalt osa võtta ka tänased võitjad.

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osaleb võistlejaid 17-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku üle 3000 stardikorra.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub juba homme päevakuga Keila-Joal. Reede ja laupäeva võistlused toimuvad Nelijärvel. Reedel on kavas O-nädala lühirada ja laupäeval legendaarne 100 kontrollpunkti jooks, mis toimub juba 11. korda. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased.

Tulemused: http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/

Fotod: http://foto.sk100.ee/index.php/2015-Tallinn-O-Week

PS! Soovitame vaadata ka meeleolukat videot esmaspäevasest sprindidistantsist Tallinna Loomaaias: https://www.youtube.com/watch?v=osp1pV9PVW0&feature=share

 

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 03. august 2015 // kommentaar(i)

Tallinna O-nädala sprindi võitsid Florian Schneider Šveitsist ja Tatiana Bevza Venemaalt

Tallinna Orienteerumisnädala avapäeva võitsid Florian Schneider Šveitsist ja Tatiana Bevza Venemaalt. V

Tallinna Orienteerumisnädala avapäeva võitsid Florian Schneider Šveitsist ja Tatiana Bevza Venemaalt. Võistlus avati täna põneva sprindidistantsiga Tallinna loomaaias.

Orienteerumisnädala avapäeva võit naiste põhiklassis läks Venemaale Tatiana Bevzale, kes võitis ajaga 13:29. Teise koha sai Lisa Holer Šveitsist, kes kaotas võitjale 15 sekundiga (13:44). Kolmandale kohale tuli Soome võistleja Maija Sianoja ajaga 13:48.

Meeste põhiklassis võtsid kaksikvõidu šveitslased Florian Schneider ajaga 15:22 ja Jonas Egger (15:34). Kolmas koht läks Soome Santeri Silvennoinenile, kes kaotas võitjale 13 sekundiga (aeg 15:35). Parima eestlasena oli viiendal kohal Ats Sõnajalg ajaga 16:05.

Meeste põhiklassi võitja Florian Schneider võitis 2013. aastal Juunioride Maailmameistrivõistlused.

Vaata rohkem tulemusi siit: http://tow.ee/2015/otse_ja_tulemused/ 

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub homme Pirital. Osalema on oodatud nii algajad kui ka tippsportlased.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 02. august 2015 // kommentaar(i)

Jägi Tallinna Orienteerumisnädalat – GPS Live

Jälgi Tallinna Orienteerumisnädala parimaid sportlasi GPS jälgimise abil.  Siit leiad erinevate võis

Jälgi Tallinna Orienteerumisnädala parimaid sportlasi GPS jälgimise abil. 

Siit leiad erinevate võistluspäevade GPS jälgimise lingid: 

Sprint WRE M21A: http://sportrec.eu/ui/#1armsoc

Sprint WRE W21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtbr

City Race M21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtd7

City Race W21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtff

Middle WRE M21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtg2

Middle WRE W21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtin

100CP M21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtlf

100CP W21A: http://sportrec.eu/ui/#1armtmr

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 29. juuli 2015 // kommentaar(i)

Orienteerumisnädala neljas päev viib Keila-Joale

Tallinna Orienteerumisnädala neljas võistluspäev viib meid Keila-Joale. Keila-Joa on tuntud 17. sajandist

Tallinna Orienteerumisnädala neljas võistluspäev viib meid Keila-Joale. Keila-Joa on tuntud 17. sajandist pärit mõisa, ilusa mereäärse looduse ja kose poolest. Keila kosk on suuruselt kolmas kosk Eestis. Keila-Joa maastikku iseloomustab hästi läbitav männimets, kus on palju teid ja radu.

Tule ja vaata ise järele!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 27. juuli 2015 // kommentaar(i)

Täna lõpeb registreerumine Tallinna Orienteerumisnädalale

Täna on viimane päev Tallinna Orienteerumisnädalale registreerumiseks. Ära jäta võimalust kasutamat

Täna on viimane päev Tallinna Orienteerumisnädalale registreerumiseks. Ära jäta võimalust kasutamata ja registreeru nüüd!

Tallinna Orienteerumisnädal algab juba nädala pärast, 3. augustil, sprindidistantsiga Tallinna loomaaias. Nädala jooksul toimuvad veel päevakud Pirital ja Keila-Joal ning Tallinn City Race Tallinna südalinnas. Nädal lõpeb lühiraja ja 100KP jooksuga Nelijärvel. Sel aastal on võistlejatele avatud ka maratonrada.

Kolmapäeval toimub meeleolukas pubi-orienteerumine. Pane meeskond kokku ja veeda aega koos teiste võistlejatega.

Tule ja osale aasta suurimal orienteerumisüritusel!

Tallinna Orienteerumisnädal ootab Sind.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 22. juuli 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala peakorraldaja Timmo Tammemäe

Tallinna Orienteerumisnädal algab juba vähem kui kahe nädala pärast. Nüüd on viimane aeg end kirja pan

Tallinna Orienteerumisnädal algab juba vähem kui kahe nädala pärast. Nüüd on viimane aeg end kirja panna. Täna on meil hea meel tutvustada Timmo Tammemäed, kes on selle aasta O-nädala peakorraldaja. Me küsisime tema käest mõned küsimused ürituse kohta.

Miks tulla Tallinna Orienteerumisnädalale?

Orienteerumisnädal on suurim orienteerumisüritus Eestis. Seda korraldavad fantastiliselt mõnusad ja elurõõmsad inimesed, kes annavad endast kõik, et see nädal teha positiivselt meeldejäävaks. Me valime igal aastal nende kuue päeva jaoks parimad Põhja-Eesti maastikud, ajakohastame või joonistame täiesti uue o-kaardi. Me tahame oma võistluskorraldusega pakkuda täisteenust: hea võistlusinfo, stardiprotokollid, korralikud kohalesõiduskeemid, korrektne viitamine võistlusele saabudes, parkimiskorraldus, visuaalselt kaunis keskus, võistlusinfo stendil, mandaat, võistlejate telk, spiiker, võimalus jätta oma laps lastehoidu, tillurada, WC keskuses ja stardis, soojenduskaart enne startimist, tipptasemel o-rada, joogipunktid, tulemuse tšekk finišis, jook, online-tulemused, tulemused stendil, GPS, pakihoid, riided finišist starti, võimalus keskuses keha kinnitada, autasud parimatele, mälestuspildid fotograafidelt jne. Lisaks pakume me võimalust veeta hea kultuurne puhkus ehk oleme kokku pannud võistlejatele suunatud kultuuriprogrammi.

Millest jäävad need ilma, kes TOWile ei tule?

Headest kogemustest, orienteerumiskogukonna kohtumistest ja kõigest eelpool nimetatust.

Jutusta mõni meeldejääv lugu varasemast TOWist.

Toredaid lugusid on igast aastast mitmeid. Paljud neist seotud loomulikult korraldusliku poolega, kus mõni probleem on saanud väga sujuvalt ja hästi lahendatud. Aga... oleme saanud kiita välismaalasest osaleja käest "All of this was excellent, and especially impressive for such a small orienteering club with 50 members". Sel ajal oli SK100 klubi suurus 15 inimest. Või siis kui autasustamisel Vabaduse väljakul küsis prantslannast daam pärast käesurumist "But where is the kiss?!" - loomulikult sai viga parandatud :-).

Tallinna Orienteerumisnädala eelregistreerimine lõppeb 27.07.2015. Stardid on õhtuti. Tulge ja andke oma osaluspanus ja pange ennast kirja! Kes tervet nädalat ei saa, teeb pool!


Tervitades, Timmo Tammemäe, Tallinna O-nädala 2015 peakorraldaja

 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 20. juuli 2015 // kommentaar(i)

O-nädala korraldajaid käisid Nelijärvel testjooksul

Tallinna Orienteerumisnädal 2015 registreerimise lõpuni on jäänud vähem kui nädal! Eelmisel nädalal

Tallinna Orienteerumisnädal 2015 registreerimise lõpuni on jäänud vähem kui nädal!

Eelmisel nädalal käis Tallinna Orienteerumisnädala korraldustiim koos peakorraldajaga veel viimast korda üle vaatamas Nelijärve WRE-lühirada ja punktikohti. Testjooksmise käigus said ajad n-ö ette joostud. Rajatiimi kommentaar: "Mets on ürgne, pakkudes väga palju etapivalikuid nii otse kui ka ringiga jooksuks. Nelijärve maastikul tuleb kasuks jõud ning orienteerumistäpsus. Võistluskeskus asub maalilise Purgatsi järve ääres."

Tule ja vaata ise järele!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 15. juuli 2015 // kommentaar(i)

O-nädala kolmas võistluspäev toimub Tallinna südalinnas

Tallinna Orienteerumisnädala kolmas võistluspäev toimub Tallinna südalinnas, kus on tänavate ja parkide

Tallinna Orienteerumisnädala kolmas võistluspäev toimub Tallinna südalinnas, kus on tänavate ja parkidega vaheldusrikas linnamaastik. Südalinna võib laias laastus jagada kolmeks erinevaks osaks: kaasaegne linn koos tornmajadega, 1950ndate aastate kortermajade kvartalid ja puithoonete piirkonnad. 

Tallinna südalinn on koht, kus segunevad minevik ja olevik.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 01. juuli 2015 // kommentaar(i)

Orienteerumisnädala teine päev viib Piritale

Tallinna Orienteerumisnädala teine päev viib osalejad Piritale. Pirital on ilusad metsad, kaunis rannajoon

Tallinna Orienteerumisnädala teine päev viib osalejad Piritale. Pirital on ilusad metsad, kaunis rannajoon ja huvitavad paigad. Nende hulgas on näiteks rohkem kui 600 aastat vana Pirita klooster ja jahisadam. Lisaks on seal mõnusad sportimisvõimalused. Pirital on iga päev tuhandeid jooksjaid, jalgrattureid, rulluisutajaid ja kepikõndijaid. Pirita on koht, kus veeta sportlikult aega ja nautida ilusat loodust.

Mereõhk teeb vabaks! Tule Piritale orienteeruma!
( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 12. juuni 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädal algab loomaaias

Tallinna Orienteerumisnädal 2015 algab sprindidistantsiga Tallinna loomaaias. Loomaaed on väga põnev või

Tallinna Orienteerumisnädal 2015 algab sprindidistantsiga Tallinna loomaaias. Loomaaed on väga põnev võistluspaik. Tallinna loomaaia kollektsioonis üle 10000 isendi 500 liigist. Nende hulgas on aafrika elevant, amuuri tiiger ja jääkaru. Lisaks on Tallinna loomaaias maailma parim kaljukitsede ja mägilammaste väljapanek.

Võta pere kaasa ja veeda tore õhtu loomaaias! 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 28. mai 2015 // kommentaar(i)

Soodushinnaga Tallinna Orienteerumisnädalale

Vaid selle pühapäevani, 31. maini, saad end kirja panna Tallinna Orienteerumisnädalale 2015 soodsama

Vaid selle pühapäevani, 31. maini, saad end kirja panna Tallinna Orienteerumisnädalale 2015 soodsama hinnaga. Kirjas on juba 187 orienteerumissõpra 12-st erinevast riigist.

Tule vali omale sobiv võistlusrada (võistlusklassid MN 8-75) või osale päevakulistele suunatud maratonirajal - 6 päeva jooksul tuleb orienteerumsirajal läbida kas 42,2 või 21,1 või 14,06 km.

Orienteerumisnädala algab 3. augustil Tallinna Loomaaias (NB! uus kaardistus) ning lõppeb 8. augustil juba üheteistkümnendat korda toimuva 100 KP jooksuga Nelijärvel. Rajameistrid on tasemel ja korraldusmeeskond nakkavalt heatujuline. Stardid on tavapäraselt õhtusel ajal.

Ära maga maha Eesti suurimat orienteerumisüritust, tule osalema!

Lisainfo ja registreerimine: WWW.TOW.EE

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 07. mai 2015 // kommentaar(i)

Hertz on Tallinna Orienteerumisnädala ametlik autorendipartner

Täna sõlmisid Eesti Orienteerumisliit ja Spordiklubi 100 koostöökokkuleppe maailma suurima autorendie

Täna sõlmisid Eesti Orienteerumisliit ja Spordiklubi 100 koostöökokkuleppe maailma suurima autorendiettevõttega Hertz, kellest saab 2017. aasta orienteerumise MM-i ja 2016. aasta veteranide MM-i ametlik autorendipartner.
"Mul on tohutult hea meel. Hertzi panus järgmise kahe aasta Eesti spordi suurürituste läbiviimisele on hindamatu." Ütles WMOC 2016 peakorraldaja Timmo Tammemäe. "Hertzi suurepärased autod aitavad väliskoondistel juba tänavu sügisel kerge vaevaga Euromeetingule ning MM-i treeninglaagrisse tulla". Lisas WOC 2017 peakorraldaja Markus Puusepp.
Käesoleval aastal tähistab Hertz oma tegutsemise 95. aastapäeva. Eestis on Hertz Autorent tegutsenud juba rohkem kui 20 aastat.

https://www.hertz.ee/
http://www.tow.ee/
http://www.wmoc2016.ee/
http://www.woc2017.ee/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 26. veebruar 2015 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimistähtaeg on 1. märtsil!

Kätte jõudnud varajane kevad pakub juba lumevabu orienteerumisvõimalusi. Igati sobiv on siin juures kõ

Kätte jõudnud varajane kevad pakub juba lumevabu orienteerumisvõimalusi. Igati sobiv on siin juures kõigile meelde tuletada, et Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimistähtaeg saab ümber juba mõne päeva pärast. Kuni 1. märtsini on võimalik ennast kirja panna soodushinnaga - http://tow.ee/2015/ .

Orienteerumisnädal toimub 3.-8. augustini. Tule Sinagi ning võta ka sõber kaasa!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2014

// 18. detsember 2014 // kommentaar(i)

Registreerimine Tallinna O-nädalale on avatud, kingi jõuludeks voucher!

Tallinna O-nädala 2015 registreerimine on avatud, kingi Jõuludeks voucher!Kingi Jõuludeks oma lähedastel

Kingi oma lähedastele jõuludeks osalus Tallinna Orienteerumisnädalal 2015.
O-nädal toimub 3.-8. augustil, tavapärasest poolteist kuud hiljem. Muudatus on tingitud Eestimaa päikeselisest suvest, aktiivsemast puhkusteperioodist ja 2016. aastal samal nädalal toimuvast veteranide MM-st Tallinnas.
Võistlusinfo http://tow.ee/2015/
ja jõuluvoucheri tellimise võimalus http://tow.ee/2015/joulu-voucher/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 21. juuni 2014 // kommentaar(i)

Tallinna O-nädala Finaali võitis Timo Sild

Timo Sild tegi täna Keila-Joal väga hea jooksu võites Tallinna Orienteerumisnädala raames toimunud 1

Timo Sild tegi täna Keila-Joal väga hea jooksu võites Tallinna Orienteerumisnädala raames toimunud 100 kontrollpunktiga orienteerumisvõistluse ajaga 1:23:31. Teiseks tulnud Jonathan Crickmore (1:28:51) kaotas liidrile rohkem kui viie minutiga. Kolmanda koha sai Rain Eensaar (01:37.05). Paremusjärjestus Tallinna Orienteerumisnädala kokkuvõttes: Timo Sild, Jonathan Crickmore, Mikko Huhtinen.

Naiste põhiklassis tuli joosta 70 kontrollpunkti. Tänase võistluse võitis kindlalt Liis Johanson (1:21:22), kes edestas teiseks tulnud Kirti Rebast 2minuti ja 6 sekundiga. Kolmandale kohale tuli uus-meremaalane Laura Robertson (1:23:38). Tallinna Orienteerumisnädala kokkuvõttes paremusjärjestus: Liis Johanson, Laura Robertson, Kirti Rebane.  

Tallinna Orienteerumisnädal lõppes täna juba kümnendat korda toimunud omapärase võistlusega, kus meeste põhiklassil tuli läbida 100 kontrollpuntiga orienteerumisrada.

Järgmise aasta Orienteerumisnädal toimub 3.-8. augustini. Võistlusmaastikeks pakutakse aastal 2015: Tallinna loomaaed, Pirita, Tallinna südalinn, Keila-Joa ja finaalkohana Nelijärve.

Tulemused: http://tow.ee/filesystem/userdata/file/tow2014results/tow2014Lresults/index.htm

Pildid: http://foto.sk100.ee/index.php/2014-TOW

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 20. juuni 2014 // kommentaar(i)

Vennad, Lauri ja Timo Sild, saavutasid O-nädala lühiraja finaalis kaksikvõidu!

Eesti mehed tegid täna Keila-Joal vägeva jooksu. Tallinna Orienteerumisnädala finaalis võitis Lauri S

Eesti mehed tegid täna Keila-Joal vägeva jooksu. Tallinna Orienteerumisnädala finaalis võitis Lauri Sild ajaga 35:45, teiseks tuli ühe suurema veaga rajal aega kaotanud Timo Sild, kes jäi vennast maha 1:11. Kolmas oli Mikko Huhtinen (38:48).

Naiste põhiklassi võitis soomlane Sari Nurmela (37:12), teiseks tuli uus-meremaalane Laura Robertson (38:28). Hea jooksu tegid ka esmaspäeval võidu noppinud Liis Johanson ja kolmapäeval teise koha saavutanud Kirti Rebane. Täna saavutas Liis (38:48) kolmanda ning Kirti (39:12) neljanda koha. 

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub homme Keila-Joal. Juba kümnendat korda toimub võistlus, kus meeste põhiklassis tuleb läbida 100 kontrollpuntiga orienteerumisrada.

Tulemused: http://www.tow.ee/filesystem/userdata/file/tow2014results/tow2014Rresults/index.htm

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 18. juuni 2014 // kommentaar(i)

Tallinna südalinna vallutasid orienteerujad – Kirti Rebane teisel kohal

Tallinna Orienteerumisnädala kolmanda võistluspäeva võit naiste klassis läks Uus-Meremaale.  Lizzie In

Tallinna Orienteerumisnädala kolmanda võistluspäeva võit naiste klassis läks Uus-Meremaale.  Lizzie Ingham (32:15) võttis kindla esikoha Eesti esindaja Kirti Rebane (34:22) ees.  Kolmas oli Felicity Brown (34:36).

Meeste klassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis inglane Jonathan Crickmore ajaga 28:53. Teisele kohale tuli lätlane Arturs Paulins (29:04) ning kolmandale William Gardner (30:51). Eestlastest oli parim Lauri Tammemäe (30:52) saavutades viienda koha, kolmandast kohast lahutas teda vaid 1 sekund.

Õhtu jätkub omalaadse pubiralliga, millest ka tänase päeva võitjad lubasid rõõmsalt osa võtta.

Tallinna Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba kolmandat korda Tallinnas ja selle lähimaastikel. Käesoleval aastal osaleb võistlejaid 22-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku u 4000 stardikorda.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub juba homme Vääna-Jõesuul. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased.

Tulemused leiate SIIT!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 16. juuni 2014 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala avapäeva võitsid Liis Johanson ja Severi Kymäläinen

Käesoleval aastal osaleb Tallinna Orienteerumisnädalal võistlejaid 22-st erinevast riigist, tehes nädala pe

Käesoleval aastal osaleb Tallinna Orienteerumisnädalal võistlejaid 22-st erinevast riigist, tehes nädala peale kokku u 4000 stardikorda. Võistlus avati täna põnevust pakkuva sprindidistantsiga Eesti Vabaõhumuuseumis.

Orienteerumisnädala avapäeva võit naiste põhiklassis jäi Eestisse. Liis Johanson edestas ajaga 14:25 lähimaid konkurente mäekõrguselt.  Teise koha saanud Jenny Paulin kaotas talle 44 sekundiga ning kolmas Laura Robertson 54 sekundiga.

Meeste põhiklassis võttis võidu Soome koondislane Severi Kymäläinen ajaga 13:28, teine koht läks Uus-Meremaale Tim Robertson-ile, kaotades võitjale 4 sekundit. Kolmas oli valitsev sprindi maailmameister Mårten Boström. Parima eestlasena oli 8. kohaga lõpetanud Lauri Tammemäe.

Tallinna Orienteerumisnädal jätkub homme Mustamäel, keskusena TTÜ staadion. Osalema on oodatud kõik huvilised, algajad ning ka tippsportlased. 

Tulemused: http://tow.ee/2014/otse_ja_tulemused/

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 12. juuni 2014 // kommentaar(i)

Tallinna O-nädalal on kirjas juba 597 osalejad 22-st erinevast riigist!

2014 aasta Tallinna Orienteerumisnädalal on kirjas juba 597 osalejat 22-st erinevast riigist!  Eestis

2014 aasta Tallinna Orienteerumisnädalal on kirjas juba 597 osalejat 22-st erinevast riigist! 

Eestist 356 osalejat, Soomest 71, Lätist 50, Venemaalt 26, Inglismaalt 24 ja paljudest teistest riikidest. 

Kohtume Tallinna Orienteerumisnädalal juba 16. juunil!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 26. mai 2014 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala peakorraldaja Jaan Tarmak

On aeg tutvustada inimesi, kes annavad endast kõik, et Tallinna Orienteerumisnädalat aasta parimaks orienteerumissündmuseks muuta. Esimesena tutvustame teile Jaan Tarmak'it, kes on Tallinna Orienteerumisnädala peakorraldaja. Temalt küsisimegi mõned alljärgnevad küsimused.

On aeg tutvustada inimesi, kes annavad endast kõik, et Tallinna Orienteerumisnädalat aasta parimaks orienteerumissündmuseks muuta. Esimesena tutvustame teile Jaan Tarmak'it, kes on Tallinna Orienteerumisnädala peakorraldaja. Temalt küsisimegi mõned alljärgnevad küsimused.

Miks orienteerumine?
Erinevatel inimestel on erinevad põhjused, miks nad orienteerumisega tegelevad. Minu jaoks on see huvitav eelkõige seetõttu, et pakub ajule piisavalt keerukaid ülesandeid, mida lahendada. Kasutades hiljuti ajakirjanduses tsiteeritud akadeemiku sõnu, "intellektuaalne tegevus". Tund aega krossijooksu on minu jaoks kohati talumatult igav, tund aega kaardiga tööd tehes ei pane mõnikord seda ajakulu tähelegi.

Millega Tallinna Orienteerumisnädalal tegeled?
TOW-i korralduses tegutsen nädala peakorraldajana, mis tähendab, et mu põhilised ülesanded on üldkorralduslike küsimuste lahendamine, valdkondade tööle kaasaaitamine ning erinevate valdkondade tegevuse koordineerimine. Väga palju on ka nõustamis- ja toetamisfunktsiooni. Üldise joonena võib välja tuua, et paberi järgi on kõik ülesanded planeerimisstaadiumis, millest tulenevalt võib väita, et mida vähem on mul võistlusnädala ajal tegevust, seda paremini olen oma tööga hakkama saanud.

Miks TOW'ile tulla?
TOW-ile tasub tulla, kuna tegemist on mitmes mõistes suhteliselt unikaalse üritusega nii Eestis, kui lähiriikides. Üheks eripäraks on üksteisest oluliselt erinevate maastike ja erineva pikkusega võistlusformaatide komplekt, mille käigus saab ennast igatpidi proovile panna. Samuti oleme pidanud oluliseks jätta osalejatele võimalikult palju vabadust saada osa kõigist teistest elamustest, mida Tallinn ja selle ümbrus pakuvad. Võistlejad saavad ise otsustada, kas nad jätavad mõne päeva täiesti vahele, samuti saavad kahel päeval valida ise stardiaega ning kõik võistlused toimuvad õhtusel ajal, mis jätab päeva vabaks teistele tegevustele ja lubab osaleda ka töölkäimise kõrvalt. Tule osalema!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 09. aprill 2014 // kommentaar(i)

Skypark on välja pannud 10 perepääset kõikide TOW'i fännide vahel!

Tallinna Orienteerumisnädala pikaajaline tore partner Skypark on välja pannud 10 perepääset kõikide TOW

Tallinna Orienteerumisnädala pikaajaline tore partner Skypark on välja pannud 10 perepääset kõikide TOW'i fännide vahel! Kampaani kestab kuni 11. aprillini, kuidas osaleda loe edasi meie fännilehelt https://www.facebook.com/TallinnOWeek . Aitäh Skyparkile, kes TOWi veelgi meeldejäävamaks aitab muuta.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 04. märts 2014 // kommentaar(i)

Tallinna O-nädalal on kirjas juba 168 osalejat 11-st erinevast riigist!

Meil on rõõm teatada, et 2014 aasta Tallinna Orienteerumisnädalal kirjas juba 168 osalejat 11-st erin

Meil on rõõm teatada, et 2014 aasta Tallinna Orienteerumisnädalal kirjas juba 168 osalejat 11-st erinevast riigist. Senine aktiivsus:
Eesti: 111
Läti: 28
Šveits: 6
Poola: 6
Prantsusmaa: 5
Rootsi: 3
Austria: 2
Saksamaa: 2
Venemaa: 2
Belgia: 2
Hong Kong: 1
Kui juhuslikult Sind veel nende hulgas ei ole, siis registreeru nüüd: 
http://tow.ee/2014/registreerumine/ 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 28. veebruar 2014 // kommentaar(i)

Orienteerumisnädal 2014

1. märts on Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimistähtaeg. Kuna on laekunud järelep

1. märts on Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimistähtaeg. Kuna on laekunud järelepärimisi, siis teavitame:
Tulenevaltseenioride MM-ile ei toimu O-nädala City Race see ega ka järgmine aasta Tallinna Vanalinnas vaid hoopis Südalinna piirkonnas. Maastikuks on tänapäevane City Tornimäel; 1950-ndate aastate kortermajade kvartalid Sibulaküla asumis; puithoonetega piirkonnad Maakri ja Tatari tänavate ümbruses. Tegemist on esmakaardistatava piirkonnaga. Võistluskeskuseks on Vabaduse väljak, mis aga ei ole keeluala ning kuhu pääseb läbi maaaluse tunneli.

Samuti valmib O-nädalaks täiestu uus kaart Keila-Joa piirkonnast ning ajakohastatud saavad kõik teised võistlusmaastikute peegeldused.

Ootame rohket osalust!

NB! Leia meid ka Facebookist: https://www.facebook.com/TallinnOWeek
( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 26. veebruar 2014 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimistähtaeg on 1. märts!

Kätte jõudnud varajane kevad pakub juba lumevabu orienteerumisvõimalusi. Igati sobiv on siin juures kõ

Kätte jõudnud varajane kevad pakub juba lumevabu orienteerumisvõimalusi. Igati sobiv on siin juures kõigile meelde tuletada, et Tallinna Orienteerumisnädala esimene registreerimistähtaeg saab ümber juba sellel nädalal. Kuni 1. märtsini on võimalik ennast kirja panna soodushinnaga - http://tow.ee/2014/ .
Praeguses stardinimekirjast leiame võistlejaid nii lähiriikidest, Sveitsist, Belgiast, Prantsusmaalt kui ka Hong Kongist.

Tule Sinagi ning võta ka sõber kaasa!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 21. jaanuar 2014 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädala registreerimine avatud!

Tallinna Orienteerumisnädal 2014 toimub 16.-21. juuni. Kuue päeva jooksul on võistlejatel võimalik osale

Tallinna Orienteerumisnädal 2014 toimub 16.-21. juuni. Kuue päeva jooksul on võistlejatel võimalik osaleda neljal kõrge tasemega võistlusel ja kahel päevakul. Esmaspäeval ja reedel jagatakse põhiklassis maailma edetabeli punkte ning O-nädala lõpetab juba 10. korda toimuv legendaarne 100 kontrollpunkti jooks.
Tallinna O-Nädal pakub võistlejatele kõikehõlmavat paketti koos transpordiga Tallinnast väljas asuvatesse võistluskeskustesse, infot toimuvate kultuuriürituste kohta ja soodsaid majutuspakkumisi. Järgides traditsioone korraldame me kolmapäeva õhtul ka Tallinna Vanalinnas Pubiralli.
Talinna O-Nädal on suurepärane võimalus alustada treening-ettevalmistustega 2016 a. seenioride maailmameistrivõistlusteks. Korraldajad pakuvad lisatreeninguvõimalusi nii noortele, natukene suurematele kui ka MM-ile pürgijateles.
Registreerimine 2014 aasta Tallinna O-Nädalale on avatud ja esimene registreerimsitähtaeg on 1. märts. http://tow.ee/2014/registreerumine/ 
Rohkem infot leiate meie kodulehelt http://tow.ee/ ja Facbookist https://www.facebook.com/TallinnOWeek 

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

2013

// 11. juuli 2013 // kommentaar(i)

Tallinnas korraldatakse seenioride maailmameistrivõistlused 2016. aastal

Rahvusvaheline Orienteerumisföderatsioon tegi täna teatavaks 2016. aasta seenioride maailmameistrivõistluste ko

Rahvusvaheline Orienteerumisföderatsioon tegi täna teatavaks 2016. aasta seenioride maailmameistrivõistluste korraldaja. Sellel iga-aastasel tiitlivõistlusel osaleb tavapäraselt ligikaudu 4000 orienteerujat kogu maailmast. MM-i korraldusõiguse taotlused olid esitanud neli riiki, peale Eesti veel Taani, Jaapan ja Prantsusmaa. Viimane valik toimus Eesti ja Taani vahel ning korralduskonkursi võitjaks osutus Eesti pakkumus, mis näeb ette võistluskeskust Tallinna lauluväljakul, sprindivõistlusi Kadriorus ja Tallinna vanalinnas ning tavaraja võistlusi Kõrvemaal.

Seenioride MM kestab nädal aega, mille sees on viis võistluspäeva. Võistlemise kõrval soovivad osalejad külastada võimalikult palju piirkonna vaatamisväärsusi. Planeeritav toimumisaeg on 2016. aasta juulis.

Pilt tulevasest MM-i võistluskeskusest.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 30. juuni 2013 // kommentaar(i)

Tallinna Orienteerumisnädalal selgus Eesti MM-koondis

Täna lõppenud Tallinna Orienteerumisnädalal tehti 19 riigi sportlaste poolt 6 päevaga 3000 stardikord

Täna lõppenud Tallinna Orienteerumisnädalal tehti 19 riigi sportlaste poolt 6 päevaga 3000 stardikorda. Nädal pakkus väga erinevas formaadis võistlusi, millest esmaspäevane sprint ja reedene lühirada kuulusid maailma edetabelivõistluste hulka.
Kadriorus toimunud sprindi võit läks meesteklassis Soome koondislasele Mårten Boströmile. Kenny Kivikas oli teine, kaotades 3,1 km pikkusel rajal napi 11 sekundiga, kuid kindlustades sellega endale koha Eesti koondises MM-i sprindidistantsile.
Naisteklassis oli kiireim Annika Rihma, kes edestas juunioride MM-sprindi hõbedat, tšehhitari Šarka Svobodnat 22 sekundiga. Ka Annika Rihma tagas sellega endale koha Eesti MM-koondises.
Kolmapäeval joosti Tallinna Vanalinnas City Race, mille formaat - kuni tunnine võistlus sprindikaardiga linnamaastikul, on välja kasvanud Londonist.
Orienteerumisnädala Finaal toimus aga Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal, kus kahe distantsi summas tõid edu kogemused ja orienteerumistehniliste vigade vältimine. Põhiklasside võitjateks tulid kauaaegsed koondislased Andreas Kraas ja Merike Vanjuk.
Tallinna Orienteerumisnädal pani lõplikult paika ka Eesti koondise koosseisu juulis Soomes, Vuokattis toimuvatele maailmameistrivõistlustele. Kahe nädala pärast algavale MM-ile sõidavad meestest Timo ja Lauri Sild, Olle Kärner, Peeter Pihl, Kenny Kivikas ja Kristo Heinmann ning naistest Annika Rihma, Anu Åkerman ja Kirti Rebane.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 22. juuni 2013 // kommentaar(i)

Tallinna O-nädala lühiraja võitsid Evely Kaasiku ja Andreas Kraas

Täna jagati Eestis lühiraja maailam edetabeli punkte. Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal toimunud Tallin

Täna jagati Eestis lühiraja maailma edetabeli punkte. Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal toimunud Tallinna Orienteerumisnädala lühirajal pakkus dramaatikat eelkõige naiste põhiklassi võistlus. 

Raja esimesel veerandil näitas kiiret aega Ljubov Kutsenina Venemaalt, kuid edasist võistlust valitses juba tartlanna Merike Vanjuk. Vanjuki edu veel mõni kontrollpunkt enne lõppu oli üle minuti teisel kohal olnud Eesti juunioride koondisesse kuuluva Evely Kaasiku ees. Kuid vahetult enne finišit mitme järjestiku kontrollpunktiga eksinud Vanjuk pidi noorema endast mööda laskma. Kaasiku võiduaeg oli 36 minutit ja 54 sekundit, millele Vanjuk kaotas 25 sekundit ja kolmanda koha saanud Kirti Rebane juba 55 sekundit.
Meeste põhiklassis tõid kogemused ja orienteerumistehnilistest vigadest vältimine edu pikaajalisele koondislasele Andreas Kraasile, kes edestas oma lähimaid konkurente pea kahe minutiga. Teise koha pälvis Erkki Aadli ja kolmas oli esimest aastat meeste klassi kuuluv Sergei Rjabõškin.
Laupäeval (22.juuni) joostakse samas kohas traditsioonilist 100KP jooksu, mis tähendab pikima raja läbijatel 100 kontrollpunkti võtmist.
Tulemised ja võistlusinfo TOW.EE

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 20. juuni 2013 // kommentaar(i)

Tallinn City Race'l suutis välismaalaste vastu saada vaid Ats Sõnajalg

Tallinna Orienteerumisnädala City Race tõi vanalinna tänavatele pooltuhat võistlejat 19-st riigist. Piki

Tallinna Orienteerumisnädala City Race tõi vanalinna tänavatele pooltuhat võistlejat 19-st riigist. Pikima, 8,5km pikkuse ja 29 kontrollpunktiga, rajal suutis võidu koju jätta 

Ats Sõnajalg, saades ajaks 37 minutit ja 25 sekundit. Sõnajalg edestas Austria esindajat Bryan Kelly 9 sekundiga. Kolmas oli mitmekordse maailmameistri Olli-Markus Taivanen noorem vend Juho-Matti, kaotusega Sõnajalale 21 sekundit.
Naisteklassi võit läks Rootsi esindajale Felicity Brown, kulutades 6,9km ja 27
kontrollpunktiga raja läbimiseks 34 minutit ja 46 sekundit. Eesti klubisse SK100 kuuluv, kuid
Tšehhi kodakondsusega juunioride maailmameistrivõistluste hõbe Šarka Svobodna pidi ka tänasel võistlusel leppima teise kohaga, kaotussekundeid kogunes 42. Kolmas koht jäi Inglismaa esindajale Ruth Holmes.
Orienteerumisnädal jätkub neljapäeval päevakuga Laulasmaal, finaalpäevi joostakse reedel ja laupäeval Kõrvemaa ümbruses Paukjärvel.
Tulemised ja võistlusinfo TOW.EE

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 18. juuni 2013 // kommentaar(i)

O-nädala sprindi võitsid Annika Rihma ja Mårten Boström

Juba teist aastat järjest korraldatav 6-päevane orienteerumisvõistlus Tallinna O-Nädal avati eile p

Juba teist aastat järjest korraldatav 6-päevane orienteerumisvõistlus Tallinna O-Nädal avati eile põnevust pakkunud sprindidistantsiga Kadriorus.

Meestest võitis esikoha soomlane Mårten Boström, kes edestas teise positsiooni hõivanud tartlast Kenny Kivikat napi 11 sekundiga. Kolmanda koha saavutas samuti Tartu mees Kristo Heinmann, kelle kaotus võitjale oli 30 sekundit.
Naiste põhiklassi võit jäi kodumaale – viimase aasta Uus-Meremaal treeninud Annika Rihma tegi tugeva jooksu ning edestas teise koha saavutanud tšehhitari Šarka Svobodnat ning Suurbritanniast pärit Ruth Holmes’i vastavalt 22 ja 55 sekundiga.

Meeste ja naiste põhiklassides jagati maailma edetabeli punkte ning võistlus oli ka Eesti koondise katsevõistluseks Soomes 6-14 juulil toimuvatele maailmameistrivõistlustele.
Eesti koondise pääsmed lunastasid naiste põhiklassi võitnud Annika Rihma ning meestest parima eestlasena lõpetanud Kenny Kivikas.
Enne esmaspäevast võistlust olid MM-i koondise koha juba varasemalt kätte võidelnud vennad Timo Sild ja Lauri Sild ning naistest Anu Annus.

Tallinna O-Nädal jätkub juba täna Võerdlas ning järnevatel päevadel vastavalt:
Kolmapäev - Tallinna vanalinn
Neljapäev – Laulasmaa
Reede – Paukjärve
Laupäev - Paukjärve

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 17. juuni 2013 // kommentaar(i)

O-nädal on alanud!

Tänasel Tallinna O-nädala (WRE) lühirajal on võimalik omadele kaasa elada nii online-tulemuste, gps-jäl

Tänasel Tallinna O-nädala (WRE) lühirajal on võimalik omadele kaasa elada nii online-tulemuste, gps-jälgimise kui ka reaalse telepildi vahendusel. Vajalikud lingid:
http://tow.ee/tulemused/tul2013/#otseylekanded

Teravat jalga!

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 14. juuni 2013 // kommentaar(i)

Bülletään 3 ja stardiprotokollid

Tallinna O-nädala bülletään 3 on valminud ja asub TOW.EE kodulehel nii tekstina kui ka alla laetava pdf-

Tallinna O-nädala bülletään 3 on valminud ja asub TOW.EE kodulehel nii tekstina kui ka alla laetava pdf-ina.
Samuti on üleval esmaspäevase sprindi ja kolmapäevase City Race stardiprotokollid. O-nädala alguseni on vaid 3 päeva!

Ja neid, kes ennast stardinimekirja pole pannud, ootame jooksma kõigil päevadel avatud päevaku rada.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 07. juuni 2013 // kommentaar(i)

Orienteerumisfanaatikud hoiatavad!

Tallinna Orienteerumisnädal 2013 võib kaasa tuua tavapärasest suuremat elamust, häid emotsioone ja suure

Tallinna Orienteerumisnädal 2013 võib kaasa tuua tavapärasest suuremat elamust, häid emotsioone ja suurepärast seltskonda.
Need julged, kes juba kirjas - 10 päeva on jäänud esimese stardini.
Kõik teised, kes ei ole veel söandanud registreerida - registreerimine lõppeb TÄNA õhtul, kiirustage.

Registreerumine

( Loe edasi ) ( Näita vähem )
// 03. juuni 2013 // kommentaar(i)

Orienteerumisnädala registreerimine lõppeb reedel (7. juunil)

Orienteerumisnädala ettevalmistused on lõppemas. Rajad on valmis, mets, pargid ja linnatänavad jooksjaid ootamas.

Orienteerumisnädala ettevalmistused on lõppemas. Rajad on valmis, mets, pargid ja linnatänavad jooksjaid ootamas. Käivad viimased IT testimised: ajavõtt, raadiopunktid, gps, kommentaatorid, kaamerad ja telepilt. Pressiteadete luuleline sulepea kribab juba.
O-nädalale on oodata praeguse seisuga võistlejaid 19-st erinevast riigist.
Viimased 5 päeva saab veel ennast kirja panna, ära maga maha Eesti aasta suurimat o-elamust.

( Loe edasi ) ( Näita vähem )

Suurim orienteerumisüritus Eestis!

Toetajad