Tule praktikale

Prindi

MTÜ Spordiklubi 100 on noor ja arenev organisatsioon, mis tegutseb iseseisva spordiklubina alates 2009. aastast. Klubisse kuuluvad peamiselt noored inimesed, kes armastavad vaba aega veeta looduses, sportlikult ja heas seltskonnas. Korraldame kõrge kvaliteediga orienteerumis- ja muid spordivõistlusi, millest olulisim on iga-aastane Tallinna Orienteerumisnädal, mis on suurim rahvusvaheline orienteerumisüritus Eestis. Lisaks korraldame 2016. aasta augustis Orienteerumise Veteranide MM-i (WMOC), mis toob Eestisse mitu tuhat orienteerumishuvilist kogu maailmast.

Seoses suurvõistluste korraldamisega ootab meie särasilmne vabatahtlike meeskond enda hulka uusi abilisi - ettevalmistustegevustega on võimalik kõigil soovijatel liituda juba täna.
Eriti on oodatud õpilased ja tudengid, kes näevad, et vabatahtlikku tööd on võimalik siduda koolipraktika sooritamisega.

Pakkumisel olevad praktikakohad:

 1. Veteranide MMi peakorraldaja abi, kes on juhi parem käsi kõiges, mis puudutab ühe suurvõistluse korraldust.
 2. Vabatahtlike koordinaator, kes aitab uute vabatahtlike kaasamise, väljaõppe, töögraafikute loomise ja abiliste haldamisega võistluste ajal.
 3. Veebilehe haldaja, kes kogub erinevatelt valdkonnajuhtidelt kokku kogu võistlust puudutava info ning kuvab seda meie wordpressi-baasil veebilehtedel (www.tow.ee, www.wmoc2016.ee).
 4. Tõlkija, kelle ülesandeks on erinevat võistlusinfot tõlkida eesti keelest inglise keelde.
 5. Võistluslusmaterjalide vastutaja, kes hoolitseb, et enne võistlust saaksid kõik vajalikud materjalid trükitud ning osalejate võistlusmaterjalid komplekteeritud.
 6. Tagasiside-küsitluse koostaja ja analüüsija, kes valmistab ette nii võistlejate kui vabatahtlike tagasisideküsitlused ning teeb hiljem nendest kokkuvõtted.
 7. Turundusassistent, kelle tööpõld sõltub enda oskustest ja huvidest - abi on vaja materjalide kujundamise, uudiskirjade koostamise ja Veteranide MM-i Facebooki lehe haldamisega.
 8. Kultuuri-turismi valdkonna vastutaja, kes aitab võistlejatele pakkuda lisaväärtust, korraldades banketti, turismiprogrammi, osaleb võistluskeskuse kujundamises ning suveniiride ja meenete tellimises.
 9. Taristu abiline/logistik, kes aitab läbi mõelda võistlusvarustuse transportimise ja võistluskeskuste ehituse teemasid ning võistluste ajal logistikat korraldada.
 10. Lastehoiu vastutaja, kes mõtleb läbi lastehoiu lahenduse võistluste ajal.

Ootame just Sind väga, kui

 • oled huvitatud põnevatest väljakutsetest ja soovid saada osa suurvõistluste korraldamisest
 • oled positiivse suhtumise ja hea suhtlemisoskusega
 • Sa oled valmis ka iseseisvalt töötama ja initsiatiivi näitama
 • Sul on hea inglise keele oskus, kasuks tulevad muud keeled
 • kasuks tuleb, kui Sul on varasem kokkupuude orienteerumisega ja/või võistluskorraldusega

Omalt poolt pakume:

 • Toetavat, sõbralikku ja kogenud korraldusmeeskonda
 • Võimalust midagi suurt ära teha ja ka ise seeläbi areneda-kogemusi saada
 • Hulgaliselt toredaid ühisüritusi ning uusi tuttavaid

Praktikakohtade töömahud ja -ajad on veidi erinevad, lepime omavahel täpsemalt sobivad ajad ja mahud kokku. Eeldame siiski, et saad iganädalaselt mõned tunnid panustada. Kui soovid teha veel midagi lisaks, mida antud loetelus ei olnud, siis küsi julgesti!

Lisainfo ja kandideerimine: Kristel Aija (abiliste juht), tel. 5664 2216 või kristel@sk100.ee